HOŞGELDİNİZ...

HOŞGELDİNİZ

27 Şubat 2011 Pazar

TÜRKİYE'NİN ACI KAYBI :(ERBAKAN HOCANIN VEFAT HABERİNİ ALDIĞIMDA ÇOK ÜZÜLDÜM DAVA UĞRUNA ÇOK EMEK HARCADI...ALLAH RAHMET EYLESİN  MEKANI CENNET OLSUN

TÜRKİYENİN BAŞI SAĞOLSUN...

Ankara'da Güven Hastanesi'nde tedavi gören Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan vefat etti. Hastane eski Başbakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın saat 11.40'da vefat ettiğini duyurdu. Erbakan'ın vefat haberini alan partililer hastaneye koştu.
1926 yılında dünyaya gelen Erbakan, 85 yaşındaydı. 28 Şubat sürecinde büyük sıkıntılar yaşayan Erbakan'ın vefat haberinin 28 Şubat'tın yıldönümünde duyulması sevenlerini göz yaşına boğdu.
Ankara'da Güven Hastanesi'nde tedavi altında olan Erbakan'ın ölüm haberinin ardından Saadet Partililer hastaneye akın etmeye başladı.
Ocak ayında hastaneye kaldırılan Erbakan'ın ilk başta 24 saat kalacağı açıklanmıştı. Ancak taburcu süresi hergün giderek uzadı.
Erbakan sol ayağında bir damar iltihaplanmasıyla hastaneye yatırılmıştı. Bu süreçte kendisini ziyaret etmek isteyenler ise Erbakan ile görüştürülmemişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder